Van dan Adana ya Gap Turu

 • Van dan Adana ya Gap Turu
 • Van dan Adana ya Gap Turu
 • Van dan Adana ya Gap Turu
 • Van dan Adana ya Gap Turu
 • Van dan Adana ya Gap Turu
 • Van dan Adana ya Gap Turu
 • Van dan Adana ya Gap Turu
 • Van dan Adana ya Gap Turu
 • Van dan Adana ya Gap Turu
 • Van dan Adana ya Gap Turu
 • Van dan Adana ya Gap Turu
 • Van dan Adana ya Gap Turu
 • Van dan Adana ya Gap Turu
 • Van dan Adana ya Gap Turu
 • Van dan Adana ya Gap Turu
 • Van dan Adana ya Gap Turu
 • Van dan Adana ya Gap Turu
 • Van dan Adana ya Gap Turu
 • Van dan Adana ya Gap Turu
 • Van dan Adana ya Gap Turu
 • Van dan Adana ya Gap Turu
 • Van dan Adana ya Gap Turu
 • Van dan Adana ya Gap Turu
 • Van dan Adana ya Gap Turu
 • Van dan Adana ya Gap Turu
 • Van dan Adana ya Gap Turu
 • Van dan Adana ya Gap Turu
 • Van dan Adana ya Gap Turu
 • Van dan Adana ya Gap Turu
 • Van dan Adana ya Gap Turu
 • Van dan Adana ya Gap Turu
 • Van dan Adana ya Gap Turu
 • Van dan Adana ya Gap Turu

ANTALYA ÇIKIŞLI UÇAKLI GAP TURU

 

VAN - TATVAN - MALABADİ  KÖPRÜSÜ - BATMAN - HASANKEYF - MİDYAT - DARA ANTİK KENTİ MARDİN - DİYARTBAKIR-ADİYAMAN-NEMRUT-ŞANLIURFA-BALIKLI GÖL-HARRAN-GÖBEKLİTEPE-HALFETİ-GAZİANTEP-ZEUGMA MÜZESİ-BAKIRCILAR ÇARŞISI-ADANA


EN KAPSAMLI GAP TURU

Bölgenin en iyi 5*-4* otellerinde konaklamalar

6 Gece Konaklamalı
 EKSTRA TUR YOK 
tur bedeli fiyatları kademeli artış göstermektedir

19000 TL
     Vade Farksız 3 Taksit     
   Nakit Ödemeler de 1000 TL indirim   

 

Antalya Çıkışlı olarak düzenlenen Gap Turu muz en detayli gezi olmakla birlikte program sıkışltırılmadan rahat bir gezi olacak şekilde de programlanmıştır. Her yıl haziran sonlarında planladığımız gezimiz gün aralığını geniş olmasından da faydalanılarak detaylandırma fırsatımız olmuş ve bu buşekliyle yüzde 98 müşteri memnuniyeti sağlanarak hizmet verilmiştir. Haziran sonlarında plaladığımız bu programımız ocak ayı itibariyle satışa çıkartılmaktadır ve sadece 44 kişilik kontenjanımız olabilmektedir. Ek kontenjan biçbir şekilde açıkmamaktadır.

Görülecek yerler : Van, Van Kalesi, Van kedi Evi, Akdamar Adası, Ahlat Selçuklu Mezarlığı, Malabadi Köprüsü, İhsaniye Medresesi, Hasankeyf, Midyat, Midyat Konukkevi, Dara Antik Kenti, Mardin, Darül zafaran Manastırı, Zinciriye Medresesi, Kasimiye Medresesi, Ulucami, Diyarbakır, Cahit Sıtkı Tarancı Müzesi, Ulucami, Dört Ayaklı Minare, Sülüklü Han, Çandere Köprüsü, Karakuş Tümülüsü, Nemrut Dağı, Atatürk Barajı, Urfa, Urfa Balıklı Göl, Göbekli Tepe, Harran, Harran Konik Evleri, Urfa Sıra Gecesi, Halfeti, Birecik Köprüsü, Kelaynak Kuşları, Halfeti Tekne Turu, Rum Kale, Batık Minare, Atatürk Barajı, Gaziantep Kalesi, , Bakırcılar Çarşısı, Almacı Pazarı, Tahmis Kahvehanesi, Zeugma Mozaik Müzesi, Adana

1. Gün: Van Kalesi-Van Kedi Evi-Akdamar Adası-Selçuklu Mezarlığı
Antalya Hava limanından saat 09:00 Sunexpres Van uçuşunda yerimizi almak üzere bir saat önce (08:00) buluşuyoruz. Yaklaşık 2 saatlik bir yolculuğun ardından . Vanda bizi bekleyen araçlarımızda yerimizi alarak meşhur van kahvaltısı için Vanın en nezih restoratına geçiyoruz(Uçak saatıdeğişiklik gösterirse kahvaltı iptal edilebilir) .Altı bin yıllık geçmişi ile tarihe meydan okuyan Urartu Krallığı’nın merkezi Van Kalesi olarak da bilinen Tuşba Kalesini ziyaret edeceğiz . Sonrasında ünlü Van kedilerinin bulunduğu Kedi evin gezilmesi ardından Van Göl’ü sahillerinin en şirin ve yeşil yerleşim alanı olan meyve bahçeleriyle bezeli Edremit üzerinden Gevaş’a varıyoruz. Buradan teknelerle Akdamar adasına geçiyoruz... Dış kabartmalarıyla ünlü yeni restore edilen bir ermeni kilisesi olan Ahtamar Kilisesi hakkında alınan bilgi sonrasında fotoğraf molası veriyor ve. Ahlât’a hareket ediyoruz… Yazıtları eski Selçuklu Mezarlığı ve kümbetleri ile ilgi gören Ahlât’ı gezdikten sonra bir sahil kasabası görünümündeki Tatvan’a varıyoruz. ve günün gezilerini sonlandırıyoruz.

Konaklama Tatvan : Tasar Royal Hotel -Mostar Hotel vb
2. Gün: İhsaniye Medresesi-Malabadi Köprüsü-Hasankeyf
Sabah otelimizde alacağımız açık büfe Van kahvaltısıyla güne başlıyoruz .5 Minaresiyle konu olan Bitlis gezimizde Bitlis’te İhsaniye Medresesi ve Külliyesi gezimiz olacak ve zamanımız yeterli olursa malabati köprüsünü görme fırsatı bulacağız . Ardından Batman üzerinden Hasan Keyfe varıyor burada Hasankeyf gezimizde , İmam Abdullah Türbesi, El Rızık Camisi, Sultan Süleyman Camisi, Tarihi Hasankeyf Köprüsü, Tarihi Hasankeyf Kalesi, Artuklu Döneminde var olan Eski Darphane ve Mağara Evleri göreceğimiz başlıca yerler olacaktı Fakat baraj yapı nedeniyle taşınan Tarihi Hasenkeyf  artık çok daha farklı bir görünüme sahip  Burada Rehberimiz anlatımları sonrası Midyata geçeceğiz
Konaklama: Midyat Matiat Otel Mardin- Turabdin hotel- Hilton
3. Gün: Midyat Evleri-Dara Antik Kenti-Mardin
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası birçok filmin çekildiği eski bir Midyat evi olan Devlet konuk Evi ni ziyaret ediyoruz.Midyat mimarisi hakkında rehberimizin anlatımları sonrasında Teras bölümünden eski Midyat'ı görüp hatıra fotoğrafları çekme fırsatımız olacak . Sonrasında tarihi sokaklarındaki küçük bir gezinti ardından ikinci gezi noktamız Mardin'e doğru harekete geçiyoruz. 650 yıl boyunca dünyada bütün Süryanilerin merkez patrikliğini yapan Deyrülzafaran Manastırına geçiyoruz. Burada güneş tapınağı ve ana kilise bölümlerini gezip rehberimizden detaylı bilgiler ediniyoruz. Buradaki gezimizi tamamladıktan sonra Dara Antik kentine geçiyoruz. Burada önce Necropol alanını daha sonra su kanallarını ve devasa su sarnıcını göreceğiz.Kalan zamanımızı Mardin sokaklarında geçirip Konaklamak üzere Diyarbakır a geçiyoruz.

Konaklama Diyarbakır : Hilton Garden Inn Diyarbakır- Park Vadi Hotel- VS Business Hotel Diyarbakır vb
4. Gün: Ulucami-Cahit Sıtkı Tarancı Müzesi-Sülüklü Han-Nemrut Dağı
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında ilk durağımız 5 Haremi olarak da bilinen ulucami olacak.Hemen ardından eski Diyarbakır evleri örneği olan Cahit Sıtkı Tarancı müze evini ziyaret ediyoruz. Buradaki gezimizin ardından meşhur Sülüklü Handa ateşte pişirilen Türk Kahvelerinden içme şansımız olacak. Daha sonra dünyada eşi benzeri olmayan Diyarbakır surları üzerinde Keçi Burcuna geçiyoruz.Burada hatıra fotoğraflarını aldıktan sonra yöreye özgü Öğle yemeğimizi alıyor ve bir sonraki gezi yerimiz Nemrut Dağı Milli Parkına doğru yola çıkıyoruz. Karakuş Tümülüsü ve Candere Köprüsünü de göreceğimiz gezide Minibüslerle ekstra olarak çıkacağız Nemrut Dağına burada rehberimizin anlatımları sonrası fotoğraf molası veriyor gün batımını da fotoğrafladıktan sonra Konaklama ve akşam yemeği için otelimize geçiyoruz.

Konaklama Adıyaman : Hilton Garden Inn Adıyaman- Antiochos Hotel, Samos Otel veya Bozdoğan Hotel Tuğra Hotel vb
5. Gün: Harran-Göbekli tepe-Blıklı Göl-Gümrük Han-Sıra Gecesi
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında gezi yerimiz Şanlıurfa ya doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 2 saat sürecek bir yolculuğun ardından Harran'a varıyoruz. Harran Üniversitesi , Konik Harran evlerini görüyor ve fotoğraflıyoruz. Ardından tarih bilgilerimizin tekrardan gözden geçirmemizi sağlayan ve muhtemelen Dünyanın ilk Tapınağı olarak bilinen Göbekli Tepe ye gidiyoruz . Buradaki gezimizde de rehberimizin anlatımları eşliğinde gerçekleştirdikten sonra Yöreye özgü Öğle yemeğimizi almak üzere restoranımızda yerlerimizi alıyoruz. Yemek sonrasında Urfa gezimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Halil ür Rahman ve Rızvaniye Camileri, Balıklı Göl, Ayn el Zeliha Gölü, Hz İbrahim Makamı göreceğimiz yerler arasında . Ardından Gümrük Han da vereceğimiz serbest zaman da yöreye özgü alışverişler yapma fırsatı bulacaksınız. Günün Gezisin tamamladıktan sonra otelimize geçiyoruz

Konaklama Urfa : Hilton Garden Inn Şanlıurfa- Manici Hotel- Nevali Hotel V.B
6. Gün: Halfeti -Zeugma Müzesi- Tahmis Kahvesi-Bakırcılar Çarşısı
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Günün ilk gezi noktası Halfeti ye gidiyoruz.Yüzyıllardır birçok medeniyete ev sahipliği yapmış. 2000 yılında Birecik Barajı'nın yapılmasıyla yarısı sular altında kalan diğer yarısında ise yerleşim yerleri oluşturulan Halfeti, saklı bir cennet olarak ilçede en çok ziyaret edilen yerlerin başında geliyor. Burada tekne gezisi ve fotoğraflamalarımızın ardından ikinci gezi yerimiz Gaziantep'e doğru yola çıkıyoruz . Yöreye özgü damak tadına varacağımız öğle yemeğimizin ardından Bakırcılar çarşısı-Elmacı Pazarını da gezerek Tahmis Kahvesinde değişik aromalarda kahvelerimizi yudumluyoruz. Buradaki molamızın ardından Türkiye'nin en büyük müzelerinden Mozaik Müzesini de ziyaret ettikten sonra Konaklama ve akşam yemeği için otelimize geçiyoruz.

Konaklama : Gaziantep Ravanda Hotel – Kule Hotel V.B
7. Gün: Adana-Sabancı Cami-Saat Kulesi-Taş Köprü
Adana şehir merkezini, Sabancı Merkez Camii ve Taş Köprüyü gezileri serbest zaman ve akşam yemeğimiz ardından Antalya uçağımızda yerimizi almak üzere havalimanına geçeceğiz
" width="100%" height="500" frameborder="0">

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Gidiş dönüş Uçak Biletleri
Antalya -Alanya - Manavgat - Serik Hava limanı servisi
Yarım Pansiyon Konaklamalar
Otellerde Akşam yemeği ve sabah kahvaltısı
Rehberlik Hizmetleri
Halfeti Tekne Turu
Nemrut Dağı Minibüs ücreti
Van gölü tekne turu

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Özel Harcamalar
Otel dışında alınan yemekler
Sıra gecesi etkinliği (yemekli)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Tur Fiyatları

  1.Ek Bilgiler

   

  Araçlarımız en çok 5 yaşında yeterli donanıma sahip iki şoförlü 46 kişilik araçlardır. Fazla gelebilecek taleplerden dolayı ek kontenjan açılmaz.

  Programda eksik bırakılmamak koşulu ile gezi yerleri sıralamasında değişiklik yapma hakkı Acente yetkilisine veya Rehbere aittir ve gerekli görüldüğünde uygulanır.

  Konaklamada 3, kişiler için bazı otel hizmetlerinde ek yatak konularak hizmet verilebilir bunda acentenin sorumluluğu yoktur.

  Konaklamalarda oda terliği bulunmayan oteller olabilir bu ihtiyaç için tedbir almak katılımcının sorumluluğundadır.

  Tur esnasında kaybolan veya unutulan eşyalardan Acente sorumlu değildir Gerekli dikkati göstermek katılımcının sorumluluğudur.

  1 Gün ve üzeri konaklamalı turlarda otobüs içinde oturma düzeni rotasyon uygulanarak gerçekleştirilir ve tüm katılımcılar bu düzene uyma zorunluluğu vardır.

  Günü birlik gezilerde oturma düzeni yoktur ve yer tahsis edilmez.

  Konaklamalı turlarımızda Araç içinde oturma düzenimizi sistemimiz otomatik olarak belirlemektedir sonraki günlerde rotasyon uygulanır

  2.İptal Şartları


  Rezervasyon iptalleri; Kesin rezervasyon yapıldığı tarih itibariyle sigorta güvencesindedir. 

  Sigorta poliçesinde Mücbir Sebepler kapsamında olmayan mazeretler için sigorta iade yapmaz.

  Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal edebilir veya erteleyebilir. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

   

  3.Vize Bilgileri

  Van dan Adana ya Gap Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  5 Mükemmel
  Bu tur için toplam puanınız
  Tur ne kadar eğlenceliydi?
  Rehberler ne kadar ilgiliydi?
  Oteller / yemekler nasıldı?
  Tur güzergahı nasıldı?
  SULTAN
  10.06.2022
  Bu tur için toplam puanınız
  Tur ne kadar eğlenceliydi?
  Rehberler ne kadar ilgiliydi?
  Oteller / yemekler nasıldı?
  Tur güzergahı nasıldı?

  Tur Bilgileri

  • Tur Süresi

   6 Gece Konaklamalı

  • Konaklama

  • Ulaşım

   Uçakla

  • Gezilecek Yerler

   Van dan Başlayarak Adana ya Kadar Detaylı bir Program

  • Kalkış Yeri

   Antalya Hareketli

  • Telefon

   0542 316 90 04

  Benzer Turlar

  Gap Turu

  Gap Turu

  6 Gün

  22.09.2024

  14.400,00 ₺

  Uçaklı Gap Turu

  Uçaklı Gap Turu

  6 Gün

  23.09.2024

  16.950,00 ₺

  © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2