Gap Turu

 • Gap Turu
 • Gap Turu
 • Gap Turu
 • Gap Turu
 • Gap Turu
 • Gap Turu
 • Gap Turu

ANTALYA ÇIKIŞLI GAP TURU - UÇAKLI

5 Gece Konaklamalı

En Kapsamlı En Rahat En kaliteli ve En Ekonomik olma özelliğimiz devam ediyor

Adana, Hatay, Gaziantep, Halfeti, Şanlıurfa, Harran, Göbeklitepe, Sıragecesi, Mardin, Midyat, Hasankeyf, Batman, Diyarbakır Adiyaman Nemrut, Kahramanmaraş

Bölgede En Güvenilir 4*-5* Otel Konaklamaları

 

 Çok Dahilli Tur 


 VADE FARKSIZ 6 TAKSİT İMKANI 

1. Gün: Antalya Hareket
Belirlenen noktalarda buluşarak Adanaya hareket ediyoruz
2. Gün: Adana - Hatay
Adana da kahvaltı molamız olacak, kahvaltımızın ardından gezimize, yakın zamana kadar Türkiye’nin en büyük camii olma özelliğini elinde bulunduran Seyhan nehrinin kıyısına inşa edilmiş Merkez Sabancı Camii ile başlıyoruz. Ardından yine Seyhan ın üzerinde bulunan ve Roma döneminden günümüze kadar sağlam kalabilmiş Taş Köprüyü ziyaret edeceğiz.  sonrasında Hatay a hareket edeceğiz. Hatay da ilk olarak dünyanın en büyük mozaik müzelerinden biri olan Hatay Arkeoloji Müzesini geziyoruz. Müze gezimizden sonra dünyanın ilk  kilisesi St. Pierre Kilisesini ziyaret edeceğiz. Anadolu da yapılan ilk camilerden biri olan ve içerisinde Hz. İsa’nın havarilerinden Yahya, Yunus, Şem'un Sefa ve Yasin suresinde adı geçen hiristiyanlığı kabul eden Habib-i Neccar’ın da kabrinin bulunduğu Habib Neccar Cami’ni geziyoruz.  Daha sonra Antakya’nın modern halini bize unutturacak olan Uzun Çarşı ya giriyoruz. Uzun çarşıda gezi ve öğle yemeği için yeterli vakit ayırdıktan sonra   otelimize hareket ediyoruz. 
Konaklama Gaziantep. Ravanda Otel- Divares Otel V.B

 

 

3. Gün: Gaziantep - Halfeti- Urfa Balıklı Göl
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında ilk olarak Bakırcılar çarşısı-Elmacı Pazarını da gezerek Tahmis Kahvesinde değişik aromalarda kahvelerimizi yudumluyoruz. Buradaki molamızın ardından Türkiye'nin en büyük müzelerinden Mozaik Müzesini de ziyaret ettikten sonra öğle yemeği için Antep'in lezzetlerine erişebilmek için zaman ayırıyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Halfeti'ye doğru yola çıkıyoruz. Yüzyıllardır birçok medeniyete ev sahipliği yapmış. 2000 yılında Birecik Barajı'nın yapılmasıyla yarısı sular altında kalan diğer yarısında ise çoğunlukla terk edilmiş yerleşim yerleri oluşturulan Halfeti, saklı bir cennet olarak ilçede en çok ziyaret edilen yerlerin başında geliyor. Burada tekne gezisi ve fotoğraflamalarımızın ardından Şanlıurfa ya geçiyor ve gün batımı saatlerinde balıklı göl ve çevresi Halil-ül Rahman ve Rızvaniye Camileri, Balıklı Göl, Ayn-el Zeliha Gölü, Hz. İbrahim Makamı göreceğimiz ve ziyaret edeceğimiz  Akşam eğlencemiz ve yemeğimiz Sıra Gecesine doğru Şanlıurfa ya geçiyoruz.
Konaklama Urfa El-Ruha Otel - Alahan Otel V.B
4. Gün: Harran- Göbeklitepe-Mardin
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Harran'a hareket ediyoruz. Harran Üniversitesi , Konik Harran evlerini görüyor ve fotoğraflıyoruz. Ardından tarih bilgilerimizin tekrardan gözden geçirmemizi sağlayan ve muhtemelen Dünyanın ilk Tapınağı olarak bilinen Göbekli Tepe ye gidiyoruz . Buradaki gezimizde de rehberimizin anlatımları eşliğinde gerçekleştirdikten sonra Yöreye özgü Öğle yemeğimizi almak üzere restoranımızda yerlerimizi alıyoruz. Yemek sonrasında Mardin e geçiyoruz. . 650 yıl boyunca dünyada bütün Süryanilerin merkez patrikliğini yapan Dayrülzafaran Manastırına geçiyoruz(Zaman yetersiz olursa bir sonraki gün Mor Gabriel Manastırı gezilecek). Burada güneş tapınağı ve ana kilise bölümlerini gezip rehberimizden detaylı bilgiler ediniyoruz. Buradaki gezimizi tamamladıktan  Kalan zamanımızı Mardin sokaklarında geçirip otelimize geçiyoruz.
Konaklama Mardin veya Midyat  Mardiva Otel - Matiat Otel V.B
5. Gün: Midyat - Hasankeyf- Batman
Güne otelimizde alacağımız kahvaltıyla başlayacağız. Kahvaltının ardından birçok filmin çekildiği eski bir Midyat evi olan Devlet konuk Evi ni ziyaret ediyoruz. Midyat mimarisi hakkında rehberimizin anlatımları sonrasında Teras bölümünden eski Midyat'ı görüp hatıra fotoğrafları çekme fırsatımız olacak ardından Hasankeyf e geçiyoruz. Mevcut bilgilere göre, Hasankeyf kalesinin kurulması, MS. 4'üncü yüzyıla rastlamaktadır. Bu yüzyıl ortalarında, Diyarbakır çevresini ele geçiren Bizans İmparatoru Konstantinos, bölgeyi korumak amacıyla iki sınır kalesi inşa ettirmiştir. Bu iki kaleden birisi Hasankeyf Kalesidir. Baraj nedeniyle önemini yitirmekte olan tarihi bölgede fotoğraf molası verdikten sonra öğle yemeği ve panoramik şehir turu için Batmana geçiyoruz lezzetli yöresel yemeklerle öğle yemeğimizi aldıktan sonra Diyarbakır a hareket ediyoruz Kırk gözlü köprü ve şehir surlarını gezdikten sonra otelimize geçeceğiz. 
Konaklama Diyarbakır Prestige Otel - Plaza Otel V.B
6. Gün: Diyarbakır-Adiyaman Nemrut
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Diyarbakır gezimize başlıyoruz. buradaki gezimizin ilk durağı 5 Haremi olarak da bilinen ulu cami olacak. Hemen ardından eski Diyarbakır evleri örneği olan Cahit Sıtkı Tarancı müze evini ziyaret ediyoruz. Buradaki gezimizin ardından meşhur Sülüklü Handa ateşte pişirilen Türk Kahvelerinden içme şansımız olacak ardından dört ayaklı minareyi de ziyaret ettik den sonra Adıyaman a hareket ediyoruz. Karakuş Tümülüs ü ve Candere Köprüsünü de göreceğimiz gezide Minibüslerle  olarak çıkacağız Nemrut Dağına burada rehberimizin anlatımları sonrası fotoğraf molası veriyoruz gün batımını da fotoğrafladıktan sonra Konaklama ve akşam yemeği için otelimize geçiyoruz.
Konaklama Adıyaman Rabat Otel -  VB
7. Gün: Kahraman Maraş
 Otelimizde olacağımız kahvaltı sonrası Kahramanmaraş a doğru harekete geçiyoruz. il merkezinde  bakırcılar çarşısı, Sütçü imam heykeli ve Ulucami  gezimiz olacak ardından öğle yemeğimizi aldıktan sonra  Yaşar Pastanesi’nde Maraş'ın dövme dondurmasının tadına bakacağız. Ardından dönüş yolculuğumuz başlayacak
" width="100%" height="500" frameborder="0">

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Seyahatler
Ulaşım
Nemrut dağı minibüs ücretleri
Rehberlik Hizmeti
Seyahat sigortası
Konaklamalar
Otel kanaklamalarında alınan akşam yemekleri
Otel konaklamalarında alınan sabah kahvaltıları
Halfeti Tekne turu

Sıragecesi ücreti
 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Müze ve Örenyerleri üçretleri
Otel dışında alınan yemekler

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • Dünya Göz Hastanesi (18:00)
 • Sakarya Parkı (kepez) (18:00)
 • Dokuma Özdilek (18:10)
 • Otogar (18:20)
 • Uncalı Çevikkuvvet (18:30)
 • Konyaaltı Eski Turkay Otel (18:40)
 • 5M Migros (18:50)
 • Y. Yıl Samanyolu Pastanesi (18:55)
 • Y. Yıl Vakıfbank (19:00)
 • Mevlana Yeni Belediye Binası (19:05)
 • B.Onat Anadolu Has (19:10)
 • Eski Komaş (19:10)
 • Sanpi Kavşağı (19:10)
 • Laura Alışveriş Merkezi (19:15)
 • Özgürlük Bulvarı (19:15)
 • Güzeloba Kipa (19:20)
 • Serik Öğretmen Evi (20:00)
 • Manavgat Side Kavşağı Total İstasyon (20:40)
 • Alanya 25 Mtr Lik Yol (21:25)
 • Alanya Alanyum Alışveriş Merkezi (21:30)
Tur Hareket Tarihleri:

1.Ek Bilgiler


*  Tur ücretlerimiz benzer tur organizasyonlarıyla  %10 - 30 oranında düşük ya da yüksek olabilir. Tur ücretleri; gezi bölgesindeki benzeri tur planlamaları fiyatları dikkate alınarak değil. Tamamen kendi prensiplerimiz doğrultusunda belirlenen ihtiyaçlar dikkate alınarak elde edilen maliyetler hesaplanarak üstüne ekleyeceğimiz komisyon oranıyla belirlenir
* Konaklamalarımız daha önce deneyimlediğimiz yüksek müşteri memnuniyeti aldığımız otellerde gerçekleştirilir.
*  Konaklamalarımız hijyenlik, kullanılabilirlik ve yiyecek ihtiyaçlarımızı karşılayabilen gezi bölgesindeki olanaklar doğrultusunda belirlenir ve fiyatı tur ücreti toplamına eklenir.
*  Konaklamalarda oda terliği bulundurmayan oteller olabilir, ihtiyaca göre önlem almak katılımcının sorumluluğundadır.
* Turlarımızda kullanılan araçlar Mücbir bir sebep olmadığı durumlarda Meccedes Marka 5 yaşını aşmamış ya da düşük kilometrelerde bakımlı ve yeni araçlardır. Şirketimiz için prensip dir.
* Seyahat esnasında oturma düzenimiz bir yazılım sayesinde belirlenecek ve her konaklamadan sonra konaklama sayımıza ve kişi sayımıza ya da araç büyüklüğümüze göre sistemli yer değişikliği sağlanacaktır. Oturma düzeni her katılımcı için gün gün hangi numaralı koltukta oturacağı liste halinde bilgisi verilecektir. Bu şekilde her katılımcı önde arkada ve ortada oturma şansı bulacaktır. Her katılımcı bu koşulu kabul etmiş sayılır.
*  Araç tutması v.b sorunları olabilen kişiler bireysel olarak hap bulundurma yada benzeri önlemleri alma sorumluluğu kendilerine aittir.
* Gezi esnasında kırılan hasar gören ve kaybolan bagajlar veya eşyalar katılımcının sorumluluğundadır. Bagajların ve eşyaların araçlara konulduğundan ve emniyetin den katılımcı sorumludur.
* Bagajlar sadece otel varış noktalarında alınabilir.  Yanınızda bulunması gereken eşyalar bagajdan veya bavuldan ayrı tutulmalıdır.
* Tur programlarımız olağan üstü koşullar(deprem yağış heyelan vb) oluşmadığı sürece eksik bırakılamaz. Fakat bölgesel koşullara göre gezi sıralamasında değişiklik yapılabilir. Bu değişiklik  hakkı tur rehberine veya acenteye aittir. Gerekli görülürse değişiklik yapılır

 

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri

Gap Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


4.9 Çok İyi
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Ayşe Selcen Şen
İlk defa doğu tarafına gap turu ile gittim.Adil beyin renkli kişiliği ve rehberimiz Erkan beyin derin bilgileri ve tolim tur farkıyla çok güzel 6 gün geçirdik.Kaptanımıza da teşekkürler.Tolim turu tavsiye ediyorum.
29.10.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Emine Süleyman Akçay
Bu gezi bizim için çok güzel geçti. Yeni arkadaşlar ve dostlar edindik. Adil Bey ve Şaheser Hanıma teşekkür ederiz. Çok çabuk bitti. Tadı damağımızda kaldı diyebiliriz
10.10.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
hüsamettin altıntaş
Merhaba Affınıza sığınarak bahsetmek isterim, bu tur da alışık olmayacak derece de hoş görü ,sayğı ve ahenk vardı güzel anılarla anılacak seyahatimiz oldu başta Şahaser hanım Adil bey olmak üzere tüm katılımcılara ben ve eşim teşekkür ederiz hoşçakalın Altıntaş Ailesi
10.10.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
zöhre şahin
Bazen yapılan bir şeye "İyi ki" dersin... İşte benim için de bu tur öyle oldu... iyi ki katılmışım... iyi ki bu kadar güzel insanı bir arada tanımışım... iyi ki bu kadar güzel yerleri görmüşüm... iyi ki bu kadar güzel tatları tatmışım... Teşekkürler Tolim Tur... Teşekkürler Adil Bey (herşeyle/herkesle çok ilgililendiniz)... Teşekkürler Rehberimiz Şaheser hanım (Her şeyi, muhteşem Türkçesi ile en ince detayları sabırla anlattığı için) Ve son teşekkür bizi sağ salim getirip götüren Kaptanımıza...
10.10.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
hamdullah seçken
Bizlerin memnuniyeti için emek veren özen gösteren Adil Bey ve Şaheser Hanıma, Kaptanımıza çok teşekkürler
10.10.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
hamdullah seçken
Adil bey işinizi çok iyi yapıyorsunuz, teşekkür ederiz. her şey ve herkes çok güzeldi
10.10.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
durdane doğmuş
Süper bir tut geçirdik müthiş güzel insanlarla tanıştık … ilk defa katıldım ve çok çok memnun kaldım .. emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz
10.10.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
şükran edebalı
Herşey için çok teşekkür ederim. Güzel bir gezi oldu.Saheser hanıma da teşekkürler.
10.10.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Direm özlem
Beklentilerimin çok üzerinde bir gezi oldu. Konaklama Yerleri iyi seçilmişti. Rehberimiz donanımlı fakat biraz sert mizahla biri idi Tüm gruba yaptığı ikramlarla da ayrıca dikkat çekiyordu. Adil bey Dahil herşey beşyıldız
23.08.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Yadigar Sarıaltın
Muhteşem bir geziydi.uyumlu gurup olması eğlenceyi coşturdu. Sevgi ve saygı çerçevesinde sıcacık samimi bir aile ortamı vardı.
31.05.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Oya Özgen
Çok keyifli bir geziydi. Turdaki gurup arkadaşlar da uyumlu, eğlenceli kişilerdi. Kaptanımıza, rehberimiz Oğuzhan' a ve Adil beye çok çok teşekkür ederiz. Bizleri memnun edebilmek için canla başla çalıştınız.Hakkınızı helal edin. Bir başka turda görüşmek üzere hoşça kalın
09.05.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Halil Arseven
Çok güzeldi emeği geçen herkese teşekkürler
09.05.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Sultan Duman
Genel olarak mükemmeldi.Ben çok memnun kaldım.Küçük sıkıntılar bölgenin yapısını düşününce normal geliyor bana.
09.05.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Adil Şenol
Tolim tur firması ile yapılan turların her zaman bir artısı vardır. Unutmayın turu düzenleyen ve düzenlediği turu artılarıyla tamamlanmasını sağlamak için rehberle birlikte ter döken bir şirket sahibi var. İyiki varsın her katıldığımız turun tadı bir başkaydı öoook teşekkügler
08.05.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Remzi Erkan
Daha önce katıldığım kara deniz turundaki o harika organizasyonu yapan Tolim-Tur bu turları da en güzel şekilde organize edeceğine kuşkum yoktur. Yaz tatilinde bu fırsatları yakalarsam kaçırmam. Gideceklere iyi eğlenceler.
25.04.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Fatma Gülşen Tunç
Benin de daha önce katıldığım bir program. Çok memnun kalmıştık Rehberimiz Engin Bey di çok güzel bir geziydi sonra karadeniz turu istedik ama bir türlü fırsat bulamadık Umarım fırsat buluruz
23.04.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Seyfettin Dağlı
Birkaç yıl önce katıldım bu tura Şaheser hanımın rehberliğinde müthiş bir gezi oldu. Konaklama yerleri mükemmel sıra gecesini umduğum gibi değildi. Ama genel olarak doyurucu olduAdil Beye ayrıca teşekkür ederim emeğinize sağlık. Daha sizinle gezecek çok yerimiz olacak
23.04.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Sertan şen
Daha önce katıldığım bir program herşey çok güzeldi.
15.04.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?

Tur Bilgileri

 • Tur Süresi

  5 Gece Konaklama

 • Konaklama

 • Ulaşım

  Otobüs

 • Gezilecek Yerler

 • Kalkış Yeri

 • Telefon

  0242 316 90 04 - 0542 316 90 04

Benzer Turlar

Kaplıca Turu (Safran Termal Otel)

Kaplıca Turu (Safran Termal Otel)

4 Gece Konaklama

10.12.2023

6.350,00 ₺

Antalya Çıkışlı Kıbrıs Turu

Antalya Çıkışlı Kıbrıs Turu

2 Gece Konaklama (lesambassadeurs Otel )3 Gün Gezi

12.12.2023

9.800,00 ₺

Adrasan Suluada Yat Turu ( HER GÜN )

Adrasan Suluada Yat Turu ( HER GÜN )

Günübirlik

15.12.2023

550,00 ₺

Kaplıca Turu (Safran Termal Hotel 3 Gece Konaklamalı)

Kaplıca Turu (Safran Termal Hotel 3 Gece Konaklamalı)

3 Gece 4 Gün

18.12.2023

4.950,00 ₺

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2