Günübirlik Turlar

Kişi Başı
(Satışa Kapalı) Satın Al
Kişi Başı
(Satışa Kapalı) Satın Al
Kişi Başı
(Satışa Kapalı) Satın Al

Antalya Çıkışlı Günübirlik Turlar

Günübirlik Turlarımız sadece hafta sonları ve tatil dönemleri yapılır. Sitede yayında olan ve fiyatı belirlenmiş olan turumuz satışta olan ve rezervasyon yapılabilen turlardır. Fiyat belli olmayan programlar için sadece grup talabi alınız

Antalya çıkışlı günü birlik turlar hafta sonu gezileri küçük gruplarla sınırlı tuttuğumuz günü birlik tur seçenekleridir. Günü birlik turlarımızda tekne turları rafting yürüyüş turları tırmanış turları dağa turları tarih gibi tur seçenekleri sunuyoruz. Antalyadan hareketle çoğunlukla hafta sonları yaptığımız etkinliklerimizi sosyal paylaşım sitelerimizden özelikle Facebook : Zirve Gezi Kulübü ne veya İstegram : Zirve Gezi Kulübü ne üye olarak takip etmenizi tavsiye ederiz.

Rafting Turları Tekne-Yat Turları Doğa yürüyüşleri Piknikler gibi farklı Tur seçenekleriyle Oniki adalar tekne turu Köprülü Kanyon Rafting Turu Yazılı Kanyon Kovada Gölü Eğridir Gölü Davraz Kayak Merkezi Kekova Batık Şehir Simene Kalesi Patara Antik Kenti Yanartaş Ulupınar Uçansu Şelalesi  Tazı Kanyonu Adam Kayalar  Selge Antik Kenti Pamukkale Sagalasos Antik Kenti Salda Gölü Karataş  Mağarası Karain Mağarası Gelidonya Feneri  Saklıkent Kayak Merkezi. Adrasan Tekne Turu  Adrasan Olympos Ulupınar doğa yürüyüşleri ve daha eklenebilecek bir çok farklı noktaya düzenlediğimiz günübirlik Antalya etkinliklerinden memnun kalacaksınız.

^^ Bizimle Seyahat Edenlerin Görüş, Düşünce ve Puanlamalarını Görmek için Tıklayın ^^   Mobil görüntüleme için Yıklayın

 

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2