Doğu Karadeniz Yaylaları ve Batum Turu (VIP)

19.800,00 ₺
 • Doğu Karadeniz Yaylaları ve Batum Turu (VIP)
 • Doğu Karadeniz Yaylaları ve Batum Turu (VIP)
 • Doğu Karadeniz Yaylaları ve Batum Turu (VIP)
 • Doğu Karadeniz Yaylaları ve Batum Turu (VIP)
 • Doğu Karadeniz Yaylaları ve Batum Turu (VIP)
 • Doğu Karadeniz Yaylaları ve Batum Turu (VIP)
 • Doğu Karadeniz Yaylaları ve Batum Turu (VIP)
 • Doğu Karadeniz Yaylaları ve Batum Turu (VIP)
 • Doğu Karadeniz Yaylaları ve Batum Turu (VIP)

    

  UÇAKLI DOĞU KARADENİZ BATUM TURU  

   Aktarmasız Antalya Trabzon - Trabzon Antalya Uçuşları  

                         Kontenjan 15 Kişi                      

              Ekstra Tur yok               

           VADE FARKSIZ 3 TAKSİT İMKANI           

                            Nakit Ödemelerde 1000  TL indirim                      

Ön ödemesiz rezervasyon imkanı

0542 316 90 04

 

Turumuzda rezervasyonlar ücretsiz ve opsyonlu olarak yapılabilmektedir. Kesin rezervasyonlar tur kontenjanı dolunca veya tur tarihine dört gün kalımı sizi aradığımızda verdiğiniz teyit doğrultusunda kesinleşip resmileştirilecektir. 

1. Gün: Sümela Manastırı -Ayder
Antalya Hava limanından SAAT 12 30 da kalkacak uçağımız için 11:00 da hazır bulunacağız. Yaklaşık 1 saat 40 dakikalık uçuştan sonra Trabzon havalimanında olacağız. Bizi bekleyen aracımızda yerlerimizi aldıktan sonra Burada gözlerinize inanamayacağınız bir doğa güzelliği içerisinde yüksek ve dik bir dağın yamacına inşa edilmiş Sümela Manastırını ziyaret edeceğiz . Buradaki görsel güzelliklerinin hafızalarımıza kazınmasının ardından sonraki durağımız dinlenme akşam yemeği konaklama için otelimiz olacak.
Konaklama Puğari Otel vb.
2. Gün: Batum
Sabah otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Batum'a doğru harekete geçiyoruz sarp sınır kapısında geçiş işlemlerimiz yapıldıktan sonra Gürcistan Adjara bölgesine geçiyoruz. Hz. İsa nın on iki havarisinden biri olan St. Mathias`ın mezarının da bulunduğu Roma döneminden kalan ve en son Osmanlılar döneminde kullanılan Gonio- Apsaros Kalesi'ni aracımızdan görüyor ve Batum şehir merkezine doğru devam ederken Sovyet Rusya döneminde Rus askerlerin eğitim alanlarını görüyoruz. Bayburt'tan doğup Batum sınırlarına kadar kendine keskin çizgiler oluşturan Çoruh Nehri'ni ve üzerindeki eski Gonio Köprüsü'nü görerek şehir merkezine devam ediyoruz. Gürcistan’ın üç Özerk bölgesinden olan Adjara Özerk Bölgesinin yönetim merkezi Batumide Tarihi Orta Camii, Piazza Meydanını, Piazza Saat Kulesini, Gürcü Ortodoks Kilisesini, Ermeni Kilisesini, Avrupa Meydanını, Medea Heykeli'ni, Poseidon Anıtını, Tiyatro Binasını, Batum Limanı'nı yeni oluşturulan yüzüyle göreceğiz. Batum Bulvarı'nda gezinti yaptıktan sonra Türk Konsolosluk binamızı da görüp alışveriş için küçük bir serbest zaman vereceğiz.
Konaklama Euphoria Hotel Batumi vb
3. Gün: Kamelot Vadisi- Çıfte Köprü-Mencuna Şelalesi-Karagöl
Sabah otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Kamelot Vadisi Çifte Köprü  ve mencuna şelalesi gezimizi yapacağız. Bakir bi doğa güzelliğini sahip Kamelot vadisinde mencuna çelalesine bir patika yürüyüşü yapacağız Burada öğle yemeklerimizi de yöresel restoranlarda yedikten sonra Karagöl e doğru harekete geçeceğiz.  Günü bu doğa harikası yerde tamamladıktan sonra otelimize döneceğiz. 
NOT: Güncel koşullar uygun olursa Maçahel ve Maral Şelalesi eklenebilir.
Konaklama Ayder Gelgör Otel vb.
4. Gün: Çinciva Köyü-Zilkale-Sal ve Pokut Yaylası
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Eski Ticaret yolunu korumak için Çat Vadisi'ne kurulmuş olan Zil Kale - Polevit Şelalesi gezisini  aynı zamanda  Sal ve  Pokut Yaylası Gezilerini yapacağız. tamamlayacağımız Ayder e doğru harekete geçiyoruz. Burada fotoğraf gezi ve dinlenmek için yeterli zaman verildikten sonra gün batımına doğru otelimize yerleşmek üzere harekete geçiyoruz.
Konaklama Gelgör Otel Ayder vb.
5. Gün: Uzun Göl- Kerester Yaylası- Yöresel Alışverişler
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası yöresel alış verişler yapabileceğimiz Rize Bezleri atölyesi ve satış mağazasını gezeceğiz. Ardından Sürmene Bıçak Atöltesi Çay fabrikası gezilerini tamamladıktan sonra Karadenizin en çık sevilen yerlerinden biri olan Uzun Göl yaylasına çıkacağız burada geçireceğimiz serbest zaman ve fotoğraf molasından sonra zamanımız olursa Kerester yalasına hareket edeceğiz. Burada geçireceğimiz güzel zamanların ardından hava limanına geçip turumuzu sonlandıracağız. Uçağımız 18:.30 da hareket edecek

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Tüm Kanaklamalar
Gidiş Dönüş Uçak Biletlerii
Tüm Yayla Gezileri
Otelleri Sabah Kahvaltısı
Otellerde Akşam yemeği
Seyahat Sigortası
Rehberlik Hizmetleri
Batum Turu

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Öğle Yemekleri
Batum çıkış Harcı

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  15 Temmuz • 12 Ağustos

  Tur Fiyatları

  TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada Kişi BaşıTek KişiÇocuk
  15.07.2024 - 19.07.2024Müsait19.800,00 ₺24.200,00 ₺0 - 1 Yaş Ücretsiz
  2 - 6 Yaş 11.000,00 ₺
  6 - 12 Yaş 15.400,00 ₺
  12.08.2024 - 16.08.2024Müsait19.800,00 ₺24.200,00 ₺0 - 1 Yaş Ücretsiz
  2 - 6 Yaş 11.000,00 ₺
  6 - 12 Yaş 15.400,00 ₺

  1.Ek Bilgiler

  Turumuzda rezervasyonlar ücretsiz ve opsyonlu olarak yapılabilmektedir. Kesin rezervasyonlar tur kontenjanı dolunca veya tur tarihine dört gün kalımı sizi aradığımızda verdiğiniz teyit doğrultusunda kesinleşip resmileştirilecektir. 
  Kesin rezervasyonlar verdiğiniz teyit doğrultusunda resmileştirildikten sonra ön ödemeleriniz havale, kredikartı, yada nakit olarak istenecektir. Kalan ödemeler tur esnasında nakit, havale yada 6 taksit imkanıyla kredi kartı ödemesi olacak alınacaktır. 

  Rezervasyon iptalleri; Kesin rezervasyon yapıldığı tarih itibariyle sigorta güvencesindedir. Mücbir sebepler kapsamına giren tüm sebepler için rezervasyon yapıldığı tarihte yapılan tüm ödemeleri sigorta karşılar.

  Sigorta poliçesinde Mücbir Sebepler kapsamında olmayan mazeretler için sigortacı veya Acente iade yapmaz.

  Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal edebilir veya erteleyebilir. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.
   

  YURY DIŞI ÇIKIŞLARI İLE İLGİLİ
  Gürcistan sınır geçişinde kimliklerdeki deformasyona bağlı yaşanacak problemlerden TOLİMTUR sorumlu değildir. Gürcistan Bebekler, Çocuklar dâhil kimliklerde fotoğraf talep etmektedir. (Fotoğraf olması zorunludur)
  *Kimliklerin yıpranmamış olmakla birlikte son 10 yıl içerisinde yenilenmiş olması ve çipli yeni kimlik kartı olması gerekmektedir.
  *Geçişlerde kolaylık sağlanması açısından geçişlerde kullanacağınız kimlik haricinde ehliyet –pasaport gibi resmi kurumlardan alınmış belgelerin bulundurulması geçiş kolaylığı sağlayacaktır.
  *Ailesi ile birlikte seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin BATUM’ a geçişleri için NOTERDEN Hem anne hem babadan onaylı ONAYLI MUVAFAKATNAME almaları gerekmektedir.
  * Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken eşya (alkol - sigara vb.) getirebilme hakkı kişi başı liet(40derece için) bir karton sigara şeklinde uygulama vardı.
  *Gürcistan’ın getirdiği yasayla; Gürcistan Polisi, ülke girişlerinde hiçbir ilacı kabul etmiyor. İlaç bulunduran kişiye hemen yasal işleme başlıyor. Günübirlik girişlerde gün içinde kullanacağınız bir tek adet ilacı kâğıda sararak yanınıza alabilirsiniz.
  * Yurt dışından Türkiye'ye pasaportla giriş yapmış olan yabancı misafirlerin Gürcistan’a gidip Türkiye'ye dönebilmesi için Türkiye'ye çoklu (multiple) vize girişi almış olmaları gerekir. Ayrıca Gürcistan Hükümeti’nin pasaportların ya da kimliklerin ait olduğu ülkelerle olan vize protokolüne göre Vizeli/Vizesiz geçiş sağlanacaktır. KKTC vatandaşları, Türkiye'ye giriş yaparken TC kimliklerini kullanarak girmeleri halinde, Gürcistan’a da TC kimlikleriyle girebileceklerdir. Avrupa Birliği pasaportuyla Türkiye'ye giriş yapan KKTC vatandaşları da Türkiye'ye dönebilmek için Çoklu (multiple) vize almış olmaları gerekir.
  * Batum’a geçilecek günde sınır kapısında yaşanacak yoğunluk nedeniyle, sabah otelden erken çıkış yapılabilir. Ya da aynı şekilde akşam otele çok geç giriş yapılabilir. Bu durumda otelde sabah kahvaltısı ya da akşam yemeği alınamayabilir.
  * Kalınacak yayla otelleri Bungalov ve standart yayla oteli yapısına sahip olup, konaklamaların tümü otel tarafından belirlenir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur.
  * Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.
  * Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur.
  * Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.(Yemeklerin alınmasının uzun vakitler almaması için gerekli bir koşuldur.
  Programda Gecen yayla gezileri yağış ve yol durumuna göre değişebilir. Yağış Göçük ve benzeri şeylerden dolayı programda var olan ama gerçekleştirme şansımız olmayan turlar için farklı yayla gezileri yapılacaktır.

   

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri

  Doğu Karadeniz Yaylaları ve Batum Turu (VIP) HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  5 Mükemmel
  Bu tur için toplam puanınız
  Tur ne kadar eğlenceliydi?
  Rehberler ne kadar ilgiliydi?
  Oteller / yemekler nasıldı?
  Tur güzergahı nasıldı?
  sümbül çifçi
  En iyi tur tolim tur. karadenizli uşağıma çok teşekkürler
  18.07.2022
  Bu tur için toplam puanınız
  Tur ne kadar eğlenceliydi?
  Rehberler ne kadar ilgiliydi?
  Oteller / yemekler nasıldı?
  Tur güzergahı nasıldı?
  büşra sümer
  daha öncede iki kez karadeniz gezisi yapmıştım ama bu kadar doyurucu olmamıştı. Karadenizi karadenizli ile gezmekmiş doğrusu. başka turlarda yine görüşeceğiz
  20.07.2022
  Bu tur için toplam puanınız
  Tur ne kadar eğlenceliydi?
  Rehberler ne kadar ilgiliydi?
  Oteller / yemekler nasıldı?
  Tur güzergahı nasıldı?
  Serdar Çifçi
  Öncelikle Adil Beye rehberimize şöförümüze çok teşekkür ederiz. özenle planlanmış bir gezi oldu oteller güzel araç iyi rehber bilgili şöför tecrubeli adil bey titiz daha ne olsun emeğinize sağlık
  18.07.2022
  Bu tur için toplam puanınız
  Tur ne kadar eğlenceliydi?
  Rehberler ne kadar ilgiliydi?
  Oteller / yemekler nasıldı?
  Tur güzergahı nasıldı?
  Metin Tan
  Müthiş bir deneyimdi. Güzel an ve anılar için doğru tercih yapmışız.
  06.08.2023
  Bu tur için toplam puanınız
  Tur ne kadar eğlenceliydi?
  Rehberler ne kadar ilgiliydi?
  Oteller / yemekler nasıldı?
  Tur güzergahı nasıldı?
  ali erk
  Daha öncede gitmiştim ama bu çok güzel bir geziydi emeği geçen herkese teşekkürler
  06.08.2023
  Bu tur için toplam puanınız
  Tur ne kadar eğlenceliydi?
  Rehberler ne kadar ilgiliydi?
  Oteller / yemekler nasıldı?
  Tur güzergahı nasıldı?

  Tur Bilgileri

  • Tur Süresi

   5 Gün

  • Konaklama

   4 Gece Konaklama

  • Ulaşım

   Uçaklı+14 kişilik Minibüs

  • Gezilecek Yerler

   Sümela Manastırı - Çinciva Köprüsü - Zilkale Polevit Şelalesi - Sal Yaylası - Pokut Yaylası - Hazindak Yaylası - Avasur Yaylası - Ayder - Karagöl - Batum - Uzun Göl- Kerester Yaylası

  • Kalkış Yeri

   Antalya

  • Telefon

   0542 316 90 04

  Benzer Turlar

   Doğunun İncileri(UÇAKLI)

  Doğunun İncileri(UÇAKLI)

  4 Gece 5 Gün

  19.06.2024

  15.800,00 ₺

  Van dan Adana ya Gap Turu

  Van dan Adana ya Gap Turu

  6 Gece Konaklamalı

  21.06.2024

  19.000,00 ₺

  Antalya Çıkışlı Büyük Balkan Turu

  Antalya Çıkışlı Büyük Balkan Turu

  6 Gece Konaklama

  30.06.2024

  790,00 €

  Baştan Sona Karadeniz Batum Turu

  Baştan Sona Karadeniz Batum Turu

  8 Gün

  05.07.2024

  17.800,00 ₺

  Uçaklı Karadeniz Turu

  Uçaklı Karadeniz Turu

  4 Gece 5 Gün

  15.07.2024

  19.800,00 ₺

  Antalya Çıkışlı Doğu Anadolu Turu

  Antalya Çıkışlı Doğu Anadolu Turu

  8 Gün

  19.07.2024

  17.400,00 ₺

  © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2